Zespół

Artur Cichocki

Adwokat, członek Izby Adwokackiej w Warszawie, ukończył studia prawnicze (studia stacjonarne) na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie, rok studiów odbył w ramach Programu Erasmus na jednym z hiszpańskich uniwersytetów, później doskonalił znajomość języka hiszpańskiego prawniczego w hiszpańskiej kancelarii w Burgos. Ukończył Szkołę Prawa Hiszpańskiego. Pracuje w języku polskim, angielskim i hiszpańskim. W wolnych chwilach lubi czytać książki dotyczące historii Polski w okresie międzywojennym XX w. 

Piotr Pieńkowski

Piotr Pieńkowski, Adwokat, członek Izby Adwokackiej w Warszawie, ukończył studia prawnicze (studia stacjonarne) na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia magisterskie (studia stacjonarne) na kierunku międzynarodowe stosunki gospodarcze w Szkole Głównej Handlowej. Ukończył Szkołę Prawa Brytyjskiego. Pracuje w języku polskim, angielskim (egz. CPE, C2) oraz w języku hiszpańskim (egz. DELE C1). W czasie wolnym lubi podróżować, m.in. przejechał stopem Peru oraz odbył wyprawę samochodową do Gruzji i Maroko.

Mateusz Tomczak

Aplikant adwokacki, członek Izby Adwokackiej w Warszawie, ukończył studia prawnicze (studia stacjonarne) na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim, rok studiów odbył w ramach Programu Erasmus w jednym z hiszpańskich uniwersytetów, studiował m. in. w Las Palmas na Gran Canarii, oraz doskonalił język hiszpański w hiszpańskiej kancelarii adwokackiej. Pracuje w języku polskim, angielskim i hiszpańskim.